Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2026
- Woonoppervlakte
- 1478 m²
Zwaanweg 14 is een woonhuis in Koudekerke, gebouwd in 2026. De woning heeft een woonoppervlakte van 1478 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €585.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zwaanweg 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
4.9 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
3.3 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
1.3 kmCafé
3.4 kmBibliotheek
4.2 kmBioscoop
4.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk is €585.000. Dat komt neer op circa €396 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZwaanweg 14 is een woonhuis van 1478 m² in de wijk Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk. De buurt telt 162 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 45 inwoners per km².
Zwaanweg 14 is een woonhuis in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk, gebouwd in 2026 (0 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Zwaanweg 14 heeft 1478 m² woonoppervlakte. In Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €585.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zwaanweg 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-12-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 41.06 kg/jaar.
De wijk Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk in Koudekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €585.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Zwaanweg 14 in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zwaanweg 14: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 3.3 km.