Streetview Nolleplaatlaan 17 Koudekerke

Nolleplaatlaan 17, 4371 NX Koudekerke

47 m² Bouwjaar 1975 Label C

Nolleplaatlaan 17 is een woning in Koudekerke, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €631.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
47 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Nolleplaatlaan 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nolleplaatlaan 17

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
3.05
CO₂-emissie
5517.42 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Koudekerke

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

7.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

5.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Koudekerke

155 Inwoners
80 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
126 Woningvoorraad
€631.000 Gem. woningwaarde Dishoek
80% Koopwoningen
469 Inwoners per km²

Locatie van Nolleplaatlaan 17

Vergelijkbare woningen in Koudekerke

Veelgestelde vragen over Nolleplaatlaan 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Nolleplaatlaan 17?

De prijsindicatie voor Nolleplaatlaan 17 ligt rond €145.000 tot €170.000. De gemiddelde woningwaarde in Dishoek is €631.000. Dat komt neer op circa €13.426 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nolleplaatlaan 17 zich tot de wijk Dishoek?

Nolleplaatlaan 17 is een woning van 47 m² in de wijk Dishoek. De buurt telt 126 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 469 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nolleplaatlaan 17?

Nolleplaatlaan 17 is een woning in Dishoek, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Nolleplaatlaan 17 vergeleken met de buurt?

Nolleplaatlaan 17 heeft 47 m² woonoppervlakte. In Dishoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €631.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nolleplaatlaan 17 en wat betekent dat?

Nolleplaatlaan 17 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-11-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 5517.42 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Dishoek?

De wijk Dishoek in Koudekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €631.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dishoek?

Vanuit Nolleplaatlaan 17 in Dishoek bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 7.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dishoek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nolleplaatlaan 17: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.8 km, middelbare school op 6.1 km.