Streetview Verlengde Dishoekseweg 14 Koudekerke

Verlengde Dishoekseweg 14, 4371 NV Koudekerke

162 m² Bouwjaar 1962 5 kamers Label E

Verlengde Dishoekseweg 14 is een woonhuis in Koudekerke, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m², een perceel van 1980 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €631.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
162 m²
Perceeloppervlakte
1980 m²
Inhoud
640 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Verlengde Dishoekseweg 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Verlengde Dishoekseweg 14

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Koudekerke

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

7.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

5.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Koudekerke

155 Inwoners
80 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
126 Woningvoorraad
€631.000 Gem. woningwaarde Dishoek
80% Koopwoningen
469 Inwoners per km²

Locatie van Verlengde Dishoekseweg 14

Vergelijkbare woningen in Koudekerke

Veelgestelde vragen over Verlengde Dishoekseweg 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Verlengde Dishoekseweg 14?

De prijsindicatie voor Verlengde Dishoekseweg 14 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Dishoek is €631.000. Dat komt neer op circa €3.895 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verlengde Dishoekseweg 14 zich tot de wijk Dishoek?

Verlengde Dishoekseweg 14 is een woonhuis van 162 m² in de wijk Dishoek. De buurt telt 126 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 469 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verlengde Dishoekseweg 14?

Verlengde Dishoekseweg 14 is een woonhuis in Dishoek, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Verlengde Dishoekseweg 14 vergeleken met de buurt?

Verlengde Dishoekseweg 14 heeft 162 m² woonoppervlakte en 640 m³ inhoud. Het perceel is 1980 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Dishoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €631.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Verlengde Dishoekseweg 14 en wat betekent dat?

Verlengde Dishoekseweg 14 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-01-17. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Verlengde Dishoekseweg 14?

Verlengde Dishoekseweg 14 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Dishoek?

De wijk Dishoek in Koudekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €631.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dishoek?

Vanuit Verlengde Dishoekseweg 14 in Dishoek bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 7.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.