Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1966
- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 1615 m²
Verlengde Dishoekseweg 12 is een woonhuis in Koudekerke, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m² en een perceel van 1615 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €631.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Verlengde Dishoekseweg 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.7 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
2.6 kmTreinstation
7.6 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
2.8 kmMiddelbare school
6.1 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
0.3 kmCafé
4 kmBibliotheek
5.4 kmBioscoop
5.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dishoek is €631.000. Dat komt neer op circa €4.709 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVerlengde Dishoekseweg 12 is een woonhuis van 134 m² in de wijk Dishoek. De buurt telt 126 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 469 inwoners per km².
Verlengde Dishoekseweg 12 is een woonhuis in Dishoek, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Verlengde Dishoekseweg 12 heeft 134 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1615 m². In Dishoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €631.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Verlengde Dishoekseweg 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.99 kg/jaar.
De wijk Dishoek in Koudekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €631.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Verlengde Dishoekseweg 12 in Dishoek bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 7.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Verlengde Dishoekseweg 12: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.8 km, middelbare school op 6.1 km.