Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1924
- Woonoppervlakte
- 122 m²
Verlengde Dishoekseweg 3 is een woonhuis in Koudekerke, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €631.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Verlengde Dishoekseweg 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.7 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
2.6 kmTreinstation
7.6 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
2.8 kmMiddelbare school
6.1 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
0.3 kmCafé
4 kmBibliotheek
5.4 kmBioscoop
5.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dishoek is €631.000. Dat komt neer op circa €5.172 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVerlengde Dishoekseweg 3 is een woonhuis van 122 m² in de wijk Dishoek. De buurt telt 126 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 469 inwoners per km².
Verlengde Dishoekseweg 3 is een woonhuis in Dishoek, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Verlengde Dishoekseweg 3 heeft 122 m² woonoppervlakte. In Dishoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €631.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Dishoek in Koudekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €631.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Verlengde Dishoekseweg 3 in Dishoek bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 7.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Verlengde Dishoekseweg 3: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.8 km, middelbare school op 6.1 km.
Recreatie nabij Dishoek: restaurant (0.3 km), cafe (4 km).
Een woningrapport voor Verlengde Dishoekseweg 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dishoek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1924, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.