Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 65 m²
- Perceeloppervlakte
- 261 m²
- Inhoud
- 137 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Dishoekseweg 9 is een woonhuis in Koudekerke, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m², een perceel van 261 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €305.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dishoekseweg 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
5.2 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
3.9 kmBibliotheek
4.8 kmBioscoop
4.7 kmDe prijsindicatie voor Dishoekseweg 9 ligt rond €110.000 tot €135.000. De gemiddelde woningwaarde in Koudekerke is €305.000. Dat komt neer op circa €4.692 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDishoekseweg 9 is een woonhuis van 65 m² in de wijk Koudekerke. De buurt telt 1.331 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.568 inwoners per km².
Dishoekseweg 9 is een woonhuis in Koudekerke, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Dishoekseweg 9 heeft 65 m² woonoppervlakte en 137 m³ inhoud. Het perceel is 261 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 13 m² per kamer. In Koudekerke ligt de gemiddelde woningwaarde op €305.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dishoekseweg 9 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-07-10. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Dishoekseweg 9 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Koudekerke in Koudekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 2.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €305.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Dishoekseweg 9 in Koudekerke bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dishoekseweg 9: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 4 km.