Vrijstaande woning Middelburgsestraat 112 Koudekerke

Middelburgsestraat 112, 4371 EV Koudekerke

134 m² Bouwjaar 1950 4 kamers 2 slaapkamers Label B

Middelburgsestraat 112 is een vrijstaande woning in Koudekerke, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 685 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €585.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
685 m²
Inhoud
465 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€580.000 tot €680.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
rural

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Middelburgsestraat 112

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Middelburgsestraat 112

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
160.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.8%
CO₂-emissie
32.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Koudekerke

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Koudekerke

410 Inwoners
145 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
162 Woningvoorraad
€585.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk
88% Koopwoningen
45 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Middelburgsestraat 112

Provincie
Zeeland
Gemeente
Veere
Buurt
Verspreide huizen buiten recreatiegebied Koudekerke
Postcode
4371 EV

Vergelijkbare woningen in Koudekerke

Veelgestelde vragen over Middelburgsestraat 112

Wat is de geschatte woningwaarde van Middelburgsestraat 112?

De prijsindicatie voor Middelburgsestraat 112 ligt rond €580.000 tot €680.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk is €585.000. Dat komt neer op circa €4.366 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Middelburgsestraat 112 zich tot de wijk Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk?

Middelburgsestraat 112 is een vrijstaande woning van 134 m² in de wijk Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk. De buurt telt 162 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 45 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Middelburgsestraat 112?

Middelburgsestraat 112 is een vrijstaande woning in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Middelburgsestraat 112 vergeleken met de buurt?

Middelburgsestraat 112 heeft 134 m² woonoppervlakte en 465 m³ inhoud. Het perceel is 685 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €585.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Middelburgsestraat 112 en wat betekent dat?

Middelburgsestraat 112 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-03-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Middelburgsestraat 112?

Middelburgsestraat 112 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk?

De wijk Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk in Koudekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €585.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.