Streetview de Boomgaard 84 Koudekerk aan den Rijn

de Boomgaard 84, 2396 VV Koudekerk aan den Rijn

110 m² Bouwjaar 1978 5 kamers Label C

de Boomgaard 84 is een woonhuis in Koudekerk aan den Rijn, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 125 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €354.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
125 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor de Boomgaard 84

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel de Boomgaard 84

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Koudekerk aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Koudekerk aan den Rijn

1775 Inwoners
805 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
822 Woningvoorraad
€354.000 Gem. woningwaarde Koudekerk aan den Rijn-Zuid
51% Koopwoningen
6.712 Inwoners per km²

Locatie van de Boomgaard 84

Vergelijkbare woningen in Koudekerk aan den Rijn

Veelgestelde vragen over de Boomgaard 84

Wat is de geschatte woningwaarde van de Boomgaard 84?

De prijsindicatie voor de Boomgaard 84 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Koudekerk aan den Rijn-Zuid is €354.000. Dat komt neer op circa €3.218 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt de Boomgaard 84 zich tot de wijk Koudekerk aan den Rijn-Zuid?

de Boomgaard 84 is een woonhuis van 110 m² in de wijk Koudekerk aan den Rijn-Zuid. De buurt telt 822 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.712 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op de Boomgaard 84?

de Boomgaard 84 is een woonhuis in Koudekerk aan den Rijn-Zuid, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is de Boomgaard 84 vergeleken met de buurt?

de Boomgaard 84 heeft 110 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Het perceel is 125 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Koudekerk aan den Rijn-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €354.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van de Boomgaard 84 en wat betekent dat?

de Boomgaard 84 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van de Boomgaard 84?

de Boomgaard 84 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Koudekerk aan den Rijn-Zuid?

De wijk Koudekerk aan den Rijn-Zuid in Koudekerk aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €354.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koudekerk aan den Rijn-Zuid?

Vanuit de Boomgaard 84 in Koudekerk aan den Rijn-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.