Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 274 m²
- Perceeloppervlakte
- 785 m²
- Inhoud
- 975 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 6
Gruttolaan 23 is een woonhuis in Koudekerk aan den Rijn, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 274 m², een perceel van 785 m² en 10 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €399.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gruttolaan 23
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
6.9 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
5 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
5.4 kmRestaurant
1.7 kmCafé
1 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
7.2 kmDe prijsindicatie voor Gruttolaan 23 ligt rond €875.000 tot €975.000. De gemiddelde woningwaarde in Koudekerk aan den Rijn-Noord is €399.000. Dat komt neer op circa €1.456 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGruttolaan 23 is een woonhuis van 274 m² in de wijk Koudekerk aan den Rijn-Noord. De buurt telt 733 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.810 inwoners per km².
Gruttolaan 23 is een woonhuis in Koudekerk aan den Rijn-Noord, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Gruttolaan 23 heeft 274 m² woonoppervlakte en 975 m³ inhoud. Het perceel is 785 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Koudekerk aan den Rijn-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €399.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Gruttolaan 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Gruttolaan 23 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Koudekerk aan den Rijn-Noord in Koudekerk aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €399.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Gruttolaan 23 in Koudekerk aan den Rijn-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6.9 km, snelwegoprit op 2 km.