Streetview Hondsdijk 44 Koudekerk aan den Rijn

Hondsdijk 44, 2396 HK Koudekerk aan den Rijn

109 m² Bouwjaar 1960 Label F

Hondsdijk 44 is een woonhuis in Koudekerk aan den Rijn, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m² en een perceel van 155 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €609.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
155 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Hondsdijk 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hondsdijk 44

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
281.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
373.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
68.42 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Koudekerk aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Koudekerk aan den Rijn

460 Inwoners
205 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
187 Woningvoorraad
€609.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Koudekerk aan den Rijn
82% Koopwoningen
56 Inwoners per km²

Locatie van Hondsdijk 44

Vergelijkbare woningen in Koudekerk aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Hondsdijk 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Hondsdijk 44?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Koudekerk aan den Rijn is €609.000. Dat komt neer op circa €5.587 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hondsdijk 44 zich tot de wijk Buitengebied Koudekerk aan den Rijn?

Hondsdijk 44 is een woonhuis van 109 m² in de wijk Buitengebied Koudekerk aan den Rijn. De buurt telt 187 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 56 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hondsdijk 44?

Hondsdijk 44 is een woonhuis in Buitengebied Koudekerk aan den Rijn, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hondsdijk 44 vergeleken met de buurt?

Hondsdijk 44 heeft 109 m² woonoppervlakte. Het perceel is 155 m². In Buitengebied Koudekerk aan den Rijn ligt de gemiddelde woningwaarde op €609.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hondsdijk 44 en wat betekent dat?

Hondsdijk 44 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-06-05. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 68.42 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Koudekerk aan den Rijn?

De wijk Buitengebied Koudekerk aan den Rijn in Koudekerk aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €609.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Koudekerk aan den Rijn?

Vanuit Hondsdijk 44 in Buitengebied Koudekerk aan den Rijn bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.