Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1850
- Woonoppervlakte
- 210 m²
- Perceeloppervlakte
- 410 m²
- Inhoud
- 600 m³
- Kamers
- 6
Hondsdijk 38 is een woonhuis in Koudekerk aan den Rijn, gebouwd in 1850. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m², een perceel van 410 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €609.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hondsdijk 38
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
6.4 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
4.7 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
5.5 kmRestaurant
1.5 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
7.1 kmDe prijsindicatie voor Hondsdijk 38 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Koudekerk aan den Rijn is €609.000. Dat komt neer op circa €2.900 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHondsdijk 38 is een woonhuis van 210 m² in de wijk Buitengebied Koudekerk aan den Rijn. De buurt telt 187 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 56 inwoners per km².
Hondsdijk 38 is een woonhuis in Buitengebied Koudekerk aan den Rijn, gebouwd in 1850 (176 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hondsdijk 38 heeft 210 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 410 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Buitengebied Koudekerk aan den Rijn ligt de gemiddelde woningwaarde op €609.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hondsdijk 38 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-04-29. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Hondsdijk 38 heeft 6 kamers.
De wijk Buitengebied Koudekerk aan den Rijn in Koudekerk aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €609.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Hondsdijk 38 in Buitengebied Koudekerk aan den Rijn bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.