Eengezinswoning, vrijstaande woning Hondsdijk 30 Koudekerk aan den Rijn

Hondsdijk 30, 2396 HK Koudekerk aan den Rijn

149 m² Bouwjaar 1990 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Hondsdijk 30 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Koudekerk aan den Rijn, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 420 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €609.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
420 m²
Inhoud
698 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€730.000 tot €830.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan water, buiten bebouwde kom, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hondsdijk 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hondsdijk 30

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (88.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Koudekerk aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Koudekerk aan den Rijn

460 Inwoners
205 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
187 Woningvoorraad
€609.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Koudekerk aan den Rijn
82% Koopwoningen
56 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hondsdijk 30

Provincie
Zuid-Holland
Gemeente
Alphen aan den Rijn
Buurt
Buitengebied Koudekerk aan den Rijn
Postcode
2396 HK

Vergelijkbare woningen in Koudekerk aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Hondsdijk 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Hondsdijk 30?

De prijsindicatie voor Hondsdijk 30 ligt rond €730.000 tot €830.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Koudekerk aan den Rijn is €609.000. Dat komt neer op circa €4.087 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hondsdijk 30 zich tot de wijk Buitengebied Koudekerk aan den Rijn?

Hondsdijk 30 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 149 m² in de wijk Buitengebied Koudekerk aan den Rijn. De buurt telt 187 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 56 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hondsdijk 30?

Hondsdijk 30 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Buitengebied Koudekerk aan den Rijn, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hondsdijk 30 vergeleken met de buurt?

Hondsdijk 30 heeft 149 m² woonoppervlakte en 698 m³ inhoud. Het perceel is 420 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Buitengebied Koudekerk aan den Rijn ligt de gemiddelde woningwaarde op €609.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hondsdijk 30 en wat betekent dat?

Hondsdijk 30 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-02-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hondsdijk 30?

Hondsdijk 30 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 88 m².

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Koudekerk aan den Rijn?

De wijk Buitengebied Koudekerk aan den Rijn in Koudekerk aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €609.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Koudekerk aan den Rijn?