Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1970
- Woonoppervlakte
- 191 m²
- Perceeloppervlakte
- 580 m²
Dorpsstraat 9 is een woonhuis in Koudekerk aan den Rijn, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m² en een perceel van 580 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €609.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dorpsstraat 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
6.4 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
4.7 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
5.5 kmRestaurant
1.5 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
7.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Koudekerk aan den Rijn is €609.000. Dat komt neer op circa €3.188 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDorpsstraat 9 is een woonhuis van 191 m² in de wijk Buitengebied Koudekerk aan den Rijn. De buurt telt 187 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 56 inwoners per km².
Dorpsstraat 9 is een woonhuis in Buitengebied Koudekerk aan den Rijn, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Dorpsstraat 9 heeft 191 m² woonoppervlakte. Het perceel is 580 m². In Buitengebied Koudekerk aan den Rijn ligt de gemiddelde woningwaarde op €609.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied Koudekerk aan den Rijn in Koudekerk aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €609.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Dorpsstraat 9 in Buitengebied Koudekerk aan den Rijn bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dorpsstraat 9: ziekenhuis op 5.5 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 4.7 km.
Recreatie nabij Buitengebied Koudekerk aan den Rijn: restaurant (1.5 km), cafe (0.9 km).
Een woningrapport voor Dorpsstraat 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied Koudekerk aan den Rijn. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1970, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.