Streetview Paanderenstraat 1 Koudekerk aan den Rijn

Paanderenstraat 1, 2396 EA Koudekerk aan den Rijn

82 m² Bouwjaar 1968 Label D

Paanderenstraat 1 is een woonhuis in Koudekerk aan den Rijn, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €354.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
82 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Paanderenstraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paanderenstraat 1

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
194.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
269.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.2%
CO₂-emissie
47.96 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Koudekerk aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Koudekerk aan den Rijn

1775 Inwoners
805 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
822 Woningvoorraad
€354.000 Gem. woningwaarde Koudekerk aan den Rijn-Zuid
51% Koopwoningen
6.712 Inwoners per km²

Locatie van Paanderenstraat 1

Vergelijkbare woningen in Koudekerk aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Paanderenstraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Paanderenstraat 1?

De gemiddelde woningwaarde in Koudekerk aan den Rijn-Zuid is €354.000. Dat komt neer op circa €4.317 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paanderenstraat 1 zich tot de wijk Koudekerk aan den Rijn-Zuid?

Paanderenstraat 1 is een woonhuis van 82 m² in de wijk Koudekerk aan den Rijn-Zuid. De buurt telt 822 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.712 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paanderenstraat 1?

Paanderenstraat 1 is een woonhuis in Koudekerk aan den Rijn-Zuid, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Paanderenstraat 1 vergeleken met de buurt?

Paanderenstraat 1 heeft 82 m² woonoppervlakte. In Koudekerk aan den Rijn-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €354.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paanderenstraat 1 en wat betekent dat?

Paanderenstraat 1 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-05-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.96 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Koudekerk aan den Rijn-Zuid?

De wijk Koudekerk aan den Rijn-Zuid in Koudekerk aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €354.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koudekerk aan den Rijn-Zuid?

Vanuit Paanderenstraat 1 in Koudekerk aan den Rijn-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.