Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1965
- Woonoppervlakte
- 225 m²
- Perceeloppervlakte
- 1640 m²
Foreeststraat 29 is een woonhuis in Koudekerk aan den Rijn, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m² en een perceel van 1640 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €354.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Foreeststraat 29
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
6.7 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
4.7 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
5 kmRestaurant
1.6 kmCafé
1 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
6.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Koudekerk aan den Rijn-Zuid is €354.000. Dat komt neer op circa €1.573 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenForeeststraat 29 is een woonhuis van 225 m² in de wijk Koudekerk aan den Rijn-Zuid. De buurt telt 822 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.712 inwoners per km².
Foreeststraat 29 is een woonhuis in Koudekerk aan den Rijn-Zuid, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Foreeststraat 29 heeft 225 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1640 m². In Koudekerk aan den Rijn-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €354.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Koudekerk aan den Rijn-Zuid in Koudekerk aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €354.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Foreeststraat 29 in Koudekerk aan den Rijn-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Foreeststraat 29: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 4.7 km.
Recreatie nabij Koudekerk aan den Rijn-Zuid: restaurant (1.6 km), cafe (1 km).
Een woningrapport voor Foreeststraat 29 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Koudekerk aan den Rijn-Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1965, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.