Streetview Park Te Horn 8 Koudekerk aan den Rijn

Park Te Horn 8, 2396 CP Koudekerk aan den Rijn

181 m² Bouwjaar 1971 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Park Te Horn 8 is een woonhuis in Koudekerk aan den Rijn, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m², een perceel van 439 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €354.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
439 m²
Inhoud
615 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Park Te Horn 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Park Te Horn 8

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Koudekerk aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Koudekerk aan den Rijn

1775 Inwoners
805 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
822 Woningvoorraad
€354.000 Gem. woningwaarde Koudekerk aan den Rijn-Zuid
51% Koopwoningen
6.712 Inwoners per km²

Locatie van Park Te Horn 8

Vergelijkbare woningen in Koudekerk aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Park Te Horn 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Park Te Horn 8?

De prijsindicatie voor Park Te Horn 8 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Koudekerk aan den Rijn-Zuid is €354.000. Dat komt neer op circa €1.956 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Park Te Horn 8 zich tot de wijk Koudekerk aan den Rijn-Zuid?

Park Te Horn 8 is een woonhuis van 181 m² in de wijk Koudekerk aan den Rijn-Zuid. De buurt telt 822 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.712 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Park Te Horn 8?

Park Te Horn 8 is een woonhuis in Koudekerk aan den Rijn-Zuid, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Park Te Horn 8 vergeleken met de buurt?

Park Te Horn 8 heeft 181 m² woonoppervlakte en 615 m³ inhoud. Het perceel is 439 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. In Koudekerk aan den Rijn-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €354.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Park Te Horn 8 en wat betekent dat?

Park Te Horn 8 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Park Te Horn 8?

Park Te Horn 8 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Koudekerk aan den Rijn-Zuid?

De wijk Koudekerk aan den Rijn-Zuid in Koudekerk aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €354.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koudekerk aan den Rijn-Zuid?

Vanuit Park Te Horn 8 in Koudekerk aan den Rijn-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.