Streetview Lagewaard 18 Koudekerk aan den Rijn

Lagewaard 18, 2396 AT Koudekerk aan den Rijn

141 m² Bouwjaar 1970 Label A++

Lagewaard 18 is een woonhuis in Koudekerk aan den Rijn, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m² en een perceel van 900 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €609.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
900 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Lagewaard 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lagewaard 18

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
206.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
53.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
81.2%
Geldig tot

Bereikbaarheid in Koudekerk aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Koudekerk aan den Rijn

460 Inwoners
205 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
187 Woningvoorraad
€609.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Koudekerk aan den Rijn
82% Koopwoningen
56 Inwoners per km²

Locatie van Lagewaard 18

Vergelijkbare woningen in Koudekerk aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Lagewaard 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Lagewaard 18?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Koudekerk aan den Rijn is €609.000. Dat komt neer op circa €4.319 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lagewaard 18 zich tot de wijk Buitengebied Koudekerk aan den Rijn?

Lagewaard 18 is een woonhuis van 141 m² in de wijk Buitengebied Koudekerk aan den Rijn. De buurt telt 187 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 56 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lagewaard 18?

Lagewaard 18 is een woonhuis in Buitengebied Koudekerk aan den Rijn, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lagewaard 18 vergeleken met de buurt?

Lagewaard 18 heeft 141 m² woonoppervlakte. Het perceel is 900 m². In Buitengebied Koudekerk aan den Rijn ligt de gemiddelde woningwaarde op €609.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lagewaard 18 en wat betekent dat?

Lagewaard 18 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-10-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -2.08 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Koudekerk aan den Rijn?

De wijk Buitengebied Koudekerk aan den Rijn in Koudekerk aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €609.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Koudekerk aan den Rijn?

Vanuit Lagewaard 18 in Buitengebied Koudekerk aan den Rijn bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.