Streetview Hoogewaard 194 Koudekerk aan den Rijn

Hoogewaard 194, 2396 AR Koudekerk aan den Rijn

176 m² Bouwjaar 1850 Label E

Hoogewaard 194 is een woonhuis in Koudekerk aan den Rijn, gebouwd in 1850. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m² en een perceel van 730 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €531.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1850
Woonoppervlakte
176 m²
Perceeloppervlakte
730 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Hoogewaard 194

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoogewaard 194

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Koudekerk aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Koudekerk aan den Rijn

120 Inwoners
50 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
58 Woningvoorraad
€531.000 Gem. woningwaarde Bedrijventerrein Hoogewaard
78% Koopwoningen
107 Inwoners per km²

Locatie van Hoogewaard 194

Vergelijkbare woningen in Koudekerk aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Hoogewaard 194

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoogewaard 194?

De gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Hoogewaard is €531.000. Dat komt neer op circa €3.017 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoogewaard 194 zich tot de wijk Bedrijventerrein Hoogewaard?

Hoogewaard 194 is een woonhuis van 176 m² in de wijk Bedrijventerrein Hoogewaard. De buurt telt 58 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 107 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoogewaard 194?

Hoogewaard 194 is een woonhuis in Bedrijventerrein Hoogewaard, gebouwd in 1850 (176 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoogewaard 194 vergeleken met de buurt?

Hoogewaard 194 heeft 176 m² woonoppervlakte. Het perceel is 730 m². In Bedrijventerrein Hoogewaard ligt de gemiddelde woningwaarde op €531.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoogewaard 194 en wat betekent dat?

Hoogewaard 194 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-26. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijventerrein Hoogewaard?

De wijk Bedrijventerrein Hoogewaard in Koudekerk aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €531.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bedrijventerrein Hoogewaard?

Vanuit Hoogewaard 194 in Bedrijventerrein Hoogewaard bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2.8 km.