Streetview Hoogewaard 150 Koudekerk aan den Rijn

Hoogewaard 150, 2396 AN Koudekerk aan den Rijn

172 m² Bouwjaar 1984 6 kamers Label C

Hoogewaard 150 is een woonhuis in Koudekerk aan den Rijn, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m², een perceel van 175 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €354.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
172 m²
Perceeloppervlakte
175 m²
Inhoud
608 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Hoogewaard 150

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoogewaard 150

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Koudekerk aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Koudekerk aan den Rijn

1775 Inwoners
805 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
822 Woningvoorraad
€354.000 Gem. woningwaarde Koudekerk aan den Rijn-Zuid
51% Koopwoningen
6.712 Inwoners per km²

Locatie van Hoogewaard 150

Vergelijkbare woningen in Koudekerk aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Hoogewaard 150

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoogewaard 150?

De prijsindicatie voor Hoogewaard 150 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Koudekerk aan den Rijn-Zuid is €354.000. Dat komt neer op circa €2.058 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoogewaard 150 zich tot de wijk Koudekerk aan den Rijn-Zuid?

Hoogewaard 150 is een woonhuis van 172 m² in de wijk Koudekerk aan den Rijn-Zuid. De buurt telt 822 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.712 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoogewaard 150?

Hoogewaard 150 is een woonhuis in Koudekerk aan den Rijn-Zuid, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hoogewaard 150 vergeleken met de buurt?

Hoogewaard 150 heeft 172 m² woonoppervlakte en 608 m³ inhoud. Het perceel is 175 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Koudekerk aan den Rijn-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €354.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoogewaard 150 en wat betekent dat?

Hoogewaard 150 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Hoogewaard 150?

Hoogewaard 150 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Koudekerk aan den Rijn-Zuid?

De wijk Koudekerk aan den Rijn-Zuid in Koudekerk aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €354.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koudekerk aan den Rijn-Zuid?

Vanuit Hoogewaard 150 in Koudekerk aan den Rijn-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.