Benedenwoning (appartement) Hoogewaard 50 Koudekerk aan den Rijn

Hoogewaard 50, 2396 AD Koudekerk aan den Rijn

75 m² Bouwjaar 1890 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Hoogewaard 50 is een benedenwoning (appartement) in Koudekerk aan den Rijn, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €354.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
75 m²
Inhoud
248 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Hoogewaard 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoogewaard 50

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
73.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
130.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
23.87 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Koudekerk aan den Rijn

1775 Inwoners
805 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
822 Woningvoorraad
€354.000 Gem. woningwaarde Koudekerk aan den Rijn-Zuid
51% Koopwoningen
6.712 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoogewaard 50

Provincie
Zuid-Holland
Gemeente
Alphen aan den Rijn
Buurt
Koudekerk aan den Rijn-Zuid
Postcode
2396 AD

Vergelijkbare woningen in Koudekerk aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Hoogewaard 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoogewaard 50?

De prijsindicatie voor Hoogewaard 50 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Koudekerk aan den Rijn-Zuid is €354.000. Dat komt neer op circa €4.720 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoogewaard 50 zich tot de wijk Koudekerk aan den Rijn-Zuid?

Hoogewaard 50 is een benedenwoning (appartement) van 75 m² in de wijk Koudekerk aan den Rijn-Zuid. De buurt telt 822 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.712 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoogewaard 50?

Hoogewaard 50 is een benedenwoning (appartement) in Koudekerk aan den Rijn-Zuid, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoogewaard 50 vergeleken met de buurt?

Hoogewaard 50 heeft 75 m² woonoppervlakte en 248 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Koudekerk aan den Rijn-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €354.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoogewaard 50 en wat betekent dat?

Hoogewaard 50 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-10-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoogewaard 50?

Hoogewaard 50 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Koudekerk aan den Rijn-Zuid?

De wijk Koudekerk aan den Rijn-Zuid in Koudekerk aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €354.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koudekerk aan den Rijn-Zuid?