Streetview Garderbroekerweg 167 Kootwijkerbroek

Garderbroekerweg 167, 3774 JD Kootwijkerbroek

169 m² Bouwjaar 2019

Garderbroekerweg 167 is een woonhuis in Kootwijkerbroek, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m² en een perceel van 545 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €558.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
169 m²
Perceeloppervlakte
545 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Garderbroekerweg 167

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Kootwijkerbroek

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

4.2 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

18.8 km

Buurtinformatie in Kootwijkerbroek

3665 Inwoners
1090 Huishoudens
3.3 Gem. huishoudensgrootte
1106 Woningvoorraad
€558.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Kootwijkerbroek
79% Koopwoningen
153 Inwoners per km²

Locatie van Garderbroekerweg 167

Vergelijkbare woningen in Kootwijkerbroek

Veelgestelde vragen over Garderbroekerweg 167

Wat is de geschatte woningwaarde van Garderbroekerweg 167?

De prijsindicatie voor Garderbroekerweg 167 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Kootwijkerbroek is €558.000. Dat komt neer op circa €3.302 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Garderbroekerweg 167 zich tot de wijk Buitengebied Kootwijkerbroek?

Garderbroekerweg 167 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Buitengebied Kootwijkerbroek. De buurt telt 1.106 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 153 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Garderbroekerweg 167?

Garderbroekerweg 167 is een woonhuis in Buitengebied Kootwijkerbroek, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Garderbroekerweg 167 vergeleken met de buurt?

Garderbroekerweg 167 heeft 169 m² woonoppervlakte. Het perceel is 545 m². In Buitengebied Kootwijkerbroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €558.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Kootwijkerbroek?

De wijk Buitengebied Kootwijkerbroek in Kootwijkerbroek (Gelderland) kenmerkt zich door 3.665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €558.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Kootwijkerbroek?

Vanuit Garderbroekerweg 167 in Buitengebied Kootwijkerbroek bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Kootwijkerbroek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Garderbroekerweg 167: ziekenhuis op 7.1 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 6.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied Kootwijkerbroek?