Streetview Kootwijkerbroekerweg 45 Kootwijkerbroek

Kootwijkerbroekerweg 45, 3774 BT Kootwijkerbroek

107 m² Bouwjaar 1958 Label E

Kootwijkerbroekerweg 45 is een woonhuis in Kootwijkerbroek, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m² en een perceel van 572 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €558.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
572 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Kootwijkerbroekerweg 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kootwijkerbroekerweg 45

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Kootwijkerbroek

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

4.2 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

18.8 km

Buurtinformatie in Kootwijkerbroek

3665 Inwoners
1090 Huishoudens
3.3 Gem. huishoudensgrootte
1106 Woningvoorraad
€558.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Kootwijkerbroek
79% Koopwoningen
153 Inwoners per km²

Locatie van Kootwijkerbroekerweg 45

Vergelijkbare woningen in Kootwijkerbroek

Veelgestelde vragen over Kootwijkerbroekerweg 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Kootwijkerbroekerweg 45?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Kootwijkerbroek is €558.000. Dat komt neer op circa €5.215 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kootwijkerbroekerweg 45 zich tot de wijk Buitengebied Kootwijkerbroek?

Kootwijkerbroekerweg 45 is een woonhuis van 107 m² in de wijk Buitengebied Kootwijkerbroek. De buurt telt 1.106 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 153 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kootwijkerbroekerweg 45?

Kootwijkerbroekerweg 45 is een woonhuis in Buitengebied Kootwijkerbroek, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kootwijkerbroekerweg 45 vergeleken met de buurt?

Kootwijkerbroekerweg 45 heeft 107 m² woonoppervlakte. Het perceel is 572 m². In Buitengebied Kootwijkerbroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €558.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kootwijkerbroekerweg 45 en wat betekent dat?

Kootwijkerbroekerweg 45 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Kootwijkerbroek?

De wijk Buitengebied Kootwijkerbroek in Kootwijkerbroek (Gelderland) kenmerkt zich door 3.665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €558.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Kootwijkerbroek?

Vanuit Kootwijkerbroekerweg 45 in Buitengebied Kootwijkerbroek bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 1.1 km.