Maisonnette (appartement) Jan Bestevaerstraat 60 C Koog aan de Zaan

Jan Bestevaerstraat 60 C, 1541 KR Koog aan de Zaan

97 m² Bouwjaar 2015 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Jan Bestevaerstraat 60 C is een maisonnette (appartement) in Koog aan de Zaan, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €328.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
97 m²
Inhoud
356 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Jan Bestevaerstraat 60 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Bestevaerstraat 60 C

Energielabel

Energieklasse
C
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Koog aan de Zaan

4900 Inwoners
2370 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2285 Woningvoorraad
€328.000 Gem. woningwaarde Oud Koog
56% Koopwoningen
6.062 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan Bestevaerstraat 60 C

Vergelijkbare woningen in Koog aan de Zaan

Veelgestelde vragen over Jan Bestevaerstraat 60 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Bestevaerstraat 60 C?

De prijsindicatie voor Jan Bestevaerstraat 60 C ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud Koog is €328.000. Dat komt neer op circa €3.381 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Bestevaerstraat 60 C zich tot de wijk Oud Koog?

Jan Bestevaerstraat 60 C is een maisonnette (appartement) van 97 m² in de wijk Oud Koog. De buurt telt 2.285 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.062 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Bestevaerstraat 60 C?

Jan Bestevaerstraat 60 C is een maisonnette (appartement) in Oud Koog, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Jan Bestevaerstraat 60 C vergeleken met de buurt?

Jan Bestevaerstraat 60 C heeft 97 m² woonoppervlakte en 356 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Oud Koog ligt de gemiddelde woningwaarde op €328.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Bestevaerstraat 60 C en wat betekent dat?

Jan Bestevaerstraat 60 C heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Jan Bestevaerstraat 60 C?

Jan Bestevaerstraat 60 C heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oud Koog?

De wijk Oud Koog in Koog aan de Zaan (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €328.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Koog?

Vanuit Jan Bestevaerstraat 60 C in Oud Koog bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.