Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Sportstraat 8 Koog aan de Zaan

Sportstraat 8, 1541 JL Koog aan de Zaan

141 m² Bouwjaar 1930 7 kamers 5 slaapkamers Label F

Sportstraat 8 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Koog aan de Zaan, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 243 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €328.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
243 m²
Inhoud
504 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Sportstraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sportstraat 8

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
273.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
361.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.26 kg/m²

Tuin
Ja (135.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Koog aan de Zaan

4900 Inwoners
2370 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2285 Woningvoorraad
€328.000 Gem. woningwaarde Oud Koog
56% Koopwoningen
6.062 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sportstraat 8

Vergelijkbare woningen in Koog aan de Zaan

Veelgestelde vragen over Sportstraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Sportstraat 8?

De prijsindicatie voor Sportstraat 8 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud Koog is €328.000. Dat komt neer op circa €2.326 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sportstraat 8 zich tot de wijk Oud Koog?

Sportstraat 8 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 141 m² in de wijk Oud Koog. De buurt telt 2.285 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.062 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sportstraat 8?

Sportstraat 8 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Oud Koog, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sportstraat 8 vergeleken met de buurt?

Sportstraat 8 heeft 141 m² woonoppervlakte en 504 m³ inhoud. Het perceel is 243 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Oud Koog ligt de gemiddelde woningwaarde op €328.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sportstraat 8 en wat betekent dat?

Sportstraat 8 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-09-18. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sportstraat 8?

Sportstraat 8 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 135 m².

Hoe is de woningmarkt in Oud Koog?

De wijk Oud Koog in Koog aan de Zaan (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €328.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Koog?

Vanuit Sportstraat 8 in Oud Koog bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.