Streetview Raadhuisstraat 90 Koog aan de Zaan

Raadhuisstraat 90, 1541 JE Koog aan de Zaan

298 m² Bouwjaar 1895

Raadhuisstraat 90 is een woonhuis in Koog aan de Zaan, gebouwd in 1895. De woning heeft een woonoppervlakte van 298 m² en een perceel van 255 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €328.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1895
Woonoppervlakte
298 m²
Perceeloppervlakte
255 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Raadhuisstraat 90

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Koog aan de Zaan

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Koog aan de Zaan

4900 Inwoners
2370 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2285 Woningvoorraad
€328.000 Gem. woningwaarde Oud Koog
56% Koopwoningen
6.062 Inwoners per km²

Locatie van Raadhuisstraat 90

Vergelijkbare woningen in Koog aan de Zaan

Veelgestelde vragen over Raadhuisstraat 90

Wat is de geschatte woningwaarde van Raadhuisstraat 90?

De gemiddelde woningwaarde in Oud Koog is €328.000. Dat komt neer op circa €1.101 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Raadhuisstraat 90 zich tot de wijk Oud Koog?

Raadhuisstraat 90 is een woonhuis van 298 m² in de wijk Oud Koog. De buurt telt 2.285 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.062 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Raadhuisstraat 90?

Raadhuisstraat 90 is een woonhuis in Oud Koog, gebouwd in 1895 (131 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Raadhuisstraat 90 vergeleken met de buurt?

Raadhuisstraat 90 heeft 298 m² woonoppervlakte. Het perceel is 255 m². In Oud Koog ligt de gemiddelde woningwaarde op €328.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Oud Koog?

De wijk Oud Koog in Koog aan de Zaan (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €328.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Koog?

Vanuit Raadhuisstraat 90 in Oud Koog bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oud Koog?

Zorg en onderwijs in de buurt van Raadhuisstraat 90: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Oud Koog?

Recreatie nabij Oud Koog: restaurant (0.4 km), cafe (0.9 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Raadhuisstraat 90?