Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 202 m²
- Perceeloppervlakte
- 441 m²
- Inhoud
- 510 m³
- Kamers
- 6
Zandehof 10 is een woonhuis in Kloosterzande, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m², een perceel van 441 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €212.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zandehof 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
47.9 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
11.2 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
10.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
11.6 kmDe prijsindicatie voor Zandehof 10 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Zandewijk is €212.000. Dat komt neer op circa €1.050 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZandehof 10 is een woonhuis van 202 m² in de wijk Zandewijk. De buurt telt 587 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.516 inwoners per km².
Zandehof 10 is een woonhuis in Zandewijk, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Zandehof 10 heeft 202 m² woonoppervlakte en 510 m³ inhoud. Het perceel is 441 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Zandewijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €212.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zandehof 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-10-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Zandehof 10 heeft 6 kamers.
De wijk Zandewijk in Kloosterzande (Zeeland) kenmerkt zich door 1.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €212.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Zandehof 10 in Zandewijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 47.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zandehof 10: ziekenhuis op 10.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 11.2 km.