Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 193 m²
- Perceeloppervlakte
- 663 m²
Pastoor Smuldersstraat 82 is een woonhuis in Kloosterzande, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m² en een perceel van 663 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €212.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pastoor Smuldersstraat 82
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
47.9 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
11.2 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
10.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
11.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zandewijk is €212.000. Dat komt neer op circa €1.098 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPastoor Smuldersstraat 82 is een woonhuis van 193 m² in de wijk Zandewijk. De buurt telt 587 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.516 inwoners per km².
Pastoor Smuldersstraat 82 is een woonhuis in Zandewijk, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Pastoor Smuldersstraat 82 heeft 193 m² woonoppervlakte. Het perceel is 663 m². In Zandewijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €212.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pastoor Smuldersstraat 82 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-04-11. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.74 kg/jaar.
De wijk Zandewijk in Kloosterzande (Zeeland) kenmerkt zich door 1.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €212.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Pastoor Smuldersstraat 82 in Zandewijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 47.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pastoor Smuldersstraat 82: ziekenhuis op 10.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 11.2 km.