Tussenwoning Gerard Revelaan 7 Kloetinge

Gerard Revelaan 7, 4481 DT Kloetinge

124 m² Bouwjaar 2012 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Gerard Revelaan 7 is een tussenwoning in Kloetinge, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 201 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €378.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
201 m²
Inhoud
440 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €490.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Gerard Revelaan 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gerard Revelaan 7

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (77.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Kloetinge

1735 Inwoners
695 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
671 Woningvoorraad
€378.000 Gem. woningwaarde Oostmolenpark
89% Koopwoningen
1.996 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gerard Revelaan 7

Vergelijkbare woningen in Kloetinge

Veelgestelde vragen over Gerard Revelaan 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerard Revelaan 7?

De prijsindicatie voor Gerard Revelaan 7 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostmolenpark is €378.000. Dat komt neer op circa €3.048 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerard Revelaan 7 zich tot de wijk Oostmolenpark?

Gerard Revelaan 7 is een tussenwoning van 124 m² in de wijk Oostmolenpark. De buurt telt 671 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.996 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerard Revelaan 7?

Gerard Revelaan 7 is een tussenwoning in Oostmolenpark, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Gerard Revelaan 7 vergeleken met de buurt?

Gerard Revelaan 7 heeft 124 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Het perceel is 201 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Oostmolenpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €378.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gerard Revelaan 7 en wat betekent dat?

Gerard Revelaan 7 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-10-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gerard Revelaan 7?

Gerard Revelaan 7 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 77 m².

Hoe is de woningmarkt in Oostmolenpark?

De wijk Oostmolenpark in Kloetinge (Zeeland) kenmerkt zich door 1.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €378.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostmolenpark?

Vanuit Gerard Revelaan 7 in Oostmolenpark bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.