Streetview Annie M.G. Schmidtlaan 20 Kloetinge

Annie M.G. Schmidtlaan 20, 4481 DS Kloetinge

135 m² Bouwjaar 2002 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Annie M.G. Schmidtlaan 20 is een woonhuis in Kloetinge, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 30 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €378.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
30 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Annie M.G. Schmidtlaan 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Annie M.G. Schmidtlaan 20

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kloetinge

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Kloetinge

1735 Inwoners
695 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
671 Woningvoorraad
€378.000 Gem. woningwaarde Oostmolenpark
89% Koopwoningen
1.996 Inwoners per km²

Locatie van Annie M.G. Schmidtlaan 20

Vergelijkbare woningen in Kloetinge

Veelgestelde vragen over Annie M.G. Schmidtlaan 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Annie M.G. Schmidtlaan 20?

De prijsindicatie voor Annie M.G. Schmidtlaan 20 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostmolenpark is €378.000. Dat komt neer op circa €2.800 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Annie M.G. Schmidtlaan 20 zich tot de wijk Oostmolenpark?

Annie M.G. Schmidtlaan 20 is een woonhuis van 135 m² in de wijk Oostmolenpark. De buurt telt 671 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.996 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Annie M.G. Schmidtlaan 20?

Annie M.G. Schmidtlaan 20 is een woonhuis in Oostmolenpark, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Annie M.G. Schmidtlaan 20 vergeleken met de buurt?

Annie M.G. Schmidtlaan 20 heeft 135 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 30 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Oostmolenpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €378.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Annie M.G. Schmidtlaan 20 en wat betekent dat?

Annie M.G. Schmidtlaan 20 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Annie M.G. Schmidtlaan 20?

Annie M.G. Schmidtlaan 20 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oostmolenpark?

De wijk Oostmolenpark in Kloetinge (Zeeland) kenmerkt zich door 1.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €378.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostmolenpark?

Vanuit Annie M.G. Schmidtlaan 20 in Oostmolenpark bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.