Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning H Roland Holstlaan 14 Kloetinge

H Roland Holstlaan 14, 4481 DG Kloetinge

100 m² Bouwjaar 1993 4 kamers 3 slaapkamers Label A

H Roland Holstlaan 14 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Kloetinge, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 248 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €378.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
248 m²
Inhoud
435 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor H Roland Holstlaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel H Roland Holstlaan 14

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
109.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
147.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.5%
CO₂-emissie
26.43 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Kloetinge

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Kloetinge

1735 Inwoners
695 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
671 Woningvoorraad
€378.000 Gem. woningwaarde Oostmolenpark
89% Koopwoningen
1.996 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van H Roland Holstlaan 14

Vergelijkbare woningen in Kloetinge

Veelgestelde vragen over H Roland Holstlaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van H Roland Holstlaan 14?

De prijsindicatie voor H Roland Holstlaan 14 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostmolenpark is €378.000. Dat komt neer op circa €3.780 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt H Roland Holstlaan 14 zich tot de wijk Oostmolenpark?

H Roland Holstlaan 14 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 100 m² in de wijk Oostmolenpark. De buurt telt 671 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.996 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op H Roland Holstlaan 14?

H Roland Holstlaan 14 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Oostmolenpark, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is H Roland Holstlaan 14 vergeleken met de buurt?

H Roland Holstlaan 14 heeft 100 m² woonoppervlakte en 435 m³ inhoud. Het perceel is 248 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Oostmolenpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €378.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van H Roland Holstlaan 14 en wat betekent dat?

H Roland Holstlaan 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van H Roland Holstlaan 14?

H Roland Holstlaan 14 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Oostmolenpark?

De wijk Oostmolenpark in Kloetinge (Zeeland) kenmerkt zich door 1.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €378.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostmolenpark?