Streetview Van Echtenskanaal NZ 148 Klazienaveen

Van Echtenskanaal NZ 148, 7891 AH Klazienaveen

144 m² Bouwjaar 1990 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Van Echtenskanaal NZ 148 is een woonhuis in Klazienaveen, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 892 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
892 m²
Inhoud
673 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Van Echtenskanaal NZ 148

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Echtenskanaal NZ 148

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
134.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
202.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.23 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Klazienaveen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

10.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Klazienaveen

4845 Inwoners
2040 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2168 Woningvoorraad
€237.000 Gem. woningwaarde Klazienaveen-Noord
61% Koopwoningen
1.669 Inwoners per km²

Locatie van Van Echtenskanaal NZ 148

Vergelijkbare woningen in Klazienaveen

Veelgestelde vragen over Van Echtenskanaal NZ 148

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Echtenskanaal NZ 148?

De gemiddelde woningwaarde in Klazienaveen-Noord is €237.000. Dat komt neer op circa €1.646 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Echtenskanaal NZ 148 zich tot de wijk Klazienaveen-Noord?

Van Echtenskanaal NZ 148 is een woonhuis van 144 m² in de wijk Klazienaveen-Noord. De buurt telt 2.168 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.669 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Echtenskanaal NZ 148?

Van Echtenskanaal NZ 148 is een woonhuis in Klazienaveen-Noord, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Van Echtenskanaal NZ 148 vergeleken met de buurt?

Van Echtenskanaal NZ 148 heeft 144 m² woonoppervlakte en 673 m³ inhoud. Het perceel is 892 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Klazienaveen-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Echtenskanaal NZ 148 en wat betekent dat?

Van Echtenskanaal NZ 148 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-04-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Echtenskanaal NZ 148?

Van Echtenskanaal NZ 148 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Klazienaveen-Noord?

De wijk Klazienaveen-Noord in Klazienaveen (Drenthe) kenmerkt zich door 4.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €237.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klazienaveen-Noord?