Vrijstaande woning Scholtenskanaal OZ 67 Klazienaveen-Noord

Scholtenskanaal OZ 67, 7889 VD Klazienaveen-Noord

258 m² Bouwjaar 2020 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Scholtenskanaal OZ 67 is een vrijstaande woning in Klazienaveen-Noord, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 258 m², een perceel van 1883 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
258 m²
Perceeloppervlakte
1883 m²
Inhoud
1011 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€640.000 tot €740.000
Laatst bekende transactie
Periode 2015 tot 2019
Daktype
Zadeldak
Ligging
In bosrijke omgeving

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Scholtenskanaal OZ 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Scholtenskanaal OZ 67

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
163.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
132.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
49.9%
CO₂-emissie
50.99 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Houtkachel en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, eco-bouw, HR-glas, kierdichting, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

9.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.8 km
Gezondheid

Apotheek

5.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.4 km
Horeca

Restaurant

3 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

5.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Klazienaveen-Noord

215 Inwoners
110 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
65 Woningvoorraad
€342.000 Gem. woningwaarde Scholtenskanaal
77% Koopwoningen
214 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Scholtenskanaal OZ 67

Vergelijkbare woningen in Klazienaveen-Noord

Veelgestelde vragen over Scholtenskanaal OZ 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Scholtenskanaal OZ 67?

De prijsindicatie voor Scholtenskanaal OZ 67 ligt rond €640.000 tot €740.000. De gemiddelde woningwaarde in Scholtenskanaal is €342.000. Dat komt neer op circa €1.326 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Scholtenskanaal OZ 67 zich tot de wijk Scholtenskanaal?

Scholtenskanaal OZ 67 is een vrijstaande woning van 258 m² in de wijk Scholtenskanaal. De buurt telt 65 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 214 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Scholtenskanaal OZ 67?

Scholtenskanaal OZ 67 is een vrijstaande woning in Scholtenskanaal, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Scholtenskanaal OZ 67 vergeleken met de buurt?

Scholtenskanaal OZ 67 heeft 258 m² woonoppervlakte en 1011 m³ inhoud. Het perceel is 1883 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Scholtenskanaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Scholtenskanaal OZ 67 en wat betekent dat?

Scholtenskanaal OZ 67 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 50.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Scholtenskanaal OZ 67?

Scholtenskanaal OZ 67 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Scholtenskanaal?

De wijk Scholtenskanaal in Klazienaveen-Noord (Drenthe) kenmerkt zich door 215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scholtenskanaal?