Streetview Klarenbeekseweg 62 Klarenbeek

Klarenbeekseweg 62, 7381 AD Klarenbeek

211 m² Bouwjaar 1990 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Klarenbeekseweg 62 is een woonhuis in Klarenbeek, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 211 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €583.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
211 m²
Inhoud
830 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Klarenbeekseweg 62

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klarenbeekseweg 62

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Klarenbeek

Onderwijs

Basisschool

2.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Klarenbeek

850 Inwoners
325 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
302 Woningvoorraad
€583.000 Gem. woningwaarde De Hooilanden
79% Koopwoningen
62 Inwoners per km²

Locatie van Klarenbeekseweg 62

Vergelijkbare woningen in Klarenbeek

Veelgestelde vragen over Klarenbeekseweg 62

Wat is de geschatte woningwaarde van Klarenbeekseweg 62?

De prijsindicatie voor Klarenbeekseweg 62 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in De Hooilanden is €583.000. Dat komt neer op circa €2.763 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klarenbeekseweg 62 zich tot de wijk De Hooilanden?

Klarenbeekseweg 62 is een woonhuis van 211 m² in de wijk De Hooilanden. De buurt telt 302 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 62 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klarenbeekseweg 62?

Klarenbeekseweg 62 is een woonhuis in De Hooilanden, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Klarenbeekseweg 62 vergeleken met de buurt?

Klarenbeekseweg 62 heeft 211 m² woonoppervlakte en 830 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In De Hooilanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €583.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klarenbeekseweg 62 en wat betekent dat?

Klarenbeekseweg 62 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-02-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Klarenbeekseweg 62?

Klarenbeekseweg 62 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Hooilanden?

De wijk De Hooilanden in Klarenbeek (Gelderland) kenmerkt zich door 850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €583.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Hooilanden?

Vanuit Klarenbeekseweg 62 in De Hooilanden bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.6 km.