Streetview Guido Gezellestraat 19 Kesteren

Guido Gezellestraat 19, 4041 XT Kesteren

117 m² Bouwjaar 1970 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Guido Gezellestraat 19 is een woonhuis in Kesteren, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 261 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €336.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
261 m²
Inhoud
425 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Guido Gezellestraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Guido Gezellestraat 19

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kesteren

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Kesteren

4760 Inwoners
1730 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1741 Woningvoorraad
€336.000 Gem. woningwaarde Kesteren
60% Koopwoningen
2.971 Inwoners per km²

Locatie van Guido Gezellestraat 19

Vergelijkbare woningen in Kesteren

Veelgestelde vragen over Guido Gezellestraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Guido Gezellestraat 19?

De gemiddelde woningwaarde in Kesteren is €336.000. Dat komt neer op circa €2.872 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Guido Gezellestraat 19 zich tot de wijk Kesteren?

Guido Gezellestraat 19 is een woonhuis van 117 m² in de wijk Kesteren. De buurt telt 1.741 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.971 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Guido Gezellestraat 19?

Guido Gezellestraat 19 is een woonhuis in Kesteren, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Guido Gezellestraat 19 vergeleken met de buurt?

Guido Gezellestraat 19 heeft 117 m² woonoppervlakte en 425 m³ inhoud. Het perceel is 261 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Kesteren ligt de gemiddelde woningwaarde op €336.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Guido Gezellestraat 19 en wat betekent dat?

Guido Gezellestraat 19 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-07-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Guido Gezellestraat 19?

Guido Gezellestraat 19 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kesteren?

De wijk Kesteren in Kesteren (Gelderland) kenmerkt zich door 4.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €336.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kesteren?

Vanuit Guido Gezellestraat 19 in Kesteren bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.