Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 240 m²
- Perceeloppervlakte
- 309 m²
- Inhoud
- 715 m³
Zwaluwstraat 6 is een woonhuis in Kerkrade, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m² en een perceel van 309 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €208.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zwaluwstraat 6
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
6.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hopel is €208.000. Dat komt neer op circa €867 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZwaluwstraat 6 is een woonhuis van 240 m² in de wijk Hopel. De buurt telt 1.033 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.092 inwoners per km².
Zwaluwstraat 6 is een woonhuis in Hopel, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Zwaluwstraat 6 heeft 240 m² woonoppervlakte en 715 m³ inhoud. Het perceel is 309 m². In Hopel ligt de gemiddelde woningwaarde op €208.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zwaluwstraat 6 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
De wijk Hopel in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 2.245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €208.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Zwaluwstraat 6 in Hopel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zwaluwstraat 6: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 3.1 km.
Recreatie nabij Hopel: restaurant (0.4 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Zwaluwstraat 6 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Hopel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2001, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.