2-onder-1-kapwoning Rukkerweg 134 Kerkrade

Rukkerweg 134, 6467 LJ Kerkrade

126 m² Bouwjaar 1946 8 kamers 4 slaapkamers Label C

Rukkerweg 134 is een 2-onder-1-kapwoning in Kerkrade, gebouwd in 1946. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 502 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €240.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1946
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
502 m²
Inhoud
565 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Rukkerweg 134

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rukkerweg 134

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
148.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
196.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.5%
CO₂-emissie
36.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kerkrade

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Kerkrade

3880 Inwoners
1710 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1860 Woningvoorraad
€240.000 Gem. woningwaarde Terwinselen
71% Koopwoningen
3.606 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rukkerweg 134

Vergelijkbare woningen in Kerkrade

Veelgestelde vragen over Rukkerweg 134

Wat is de geschatte woningwaarde van Rukkerweg 134?

De prijsindicatie voor Rukkerweg 134 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Terwinselen is €240.000. Dat komt neer op circa €1.905 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rukkerweg 134 zich tot de wijk Terwinselen?

Rukkerweg 134 is een 2-onder-1-kapwoning van 126 m² in de wijk Terwinselen. De buurt telt 1.860 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.606 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rukkerweg 134?

Rukkerweg 134 is een 2-onder-1-kapwoning in Terwinselen, gebouwd in 1946 (80 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rukkerweg 134 vergeleken met de buurt?

Rukkerweg 134 heeft 126 m² woonoppervlakte en 565 m³ inhoud. Het perceel is 502 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Terwinselen ligt de gemiddelde woningwaarde op €240.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rukkerweg 134 en wat betekent dat?

Rukkerweg 134 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rukkerweg 134?

Rukkerweg 134 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Terwinselen?

De wijk Terwinselen in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 3.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €240.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Terwinselen?

Vanuit Rukkerweg 134 in Terwinselen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Terwinselen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rukkerweg 134: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Terwinselen?

Recreatie nabij Terwinselen: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Rukkerweg 134?

Rukkerweg 134 is verkocht in de periode 2021 tot 2025. De prijsindicatie ligt rond €125.000 tot €150.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Terwinselen is €240.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Rukkerweg 134?

Een woningrapport voor Rukkerweg 134 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Terwinselen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1946, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen