Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2019
- Woonoppervlakte
- 234 m²
- Perceeloppervlakte
- 429 m²
- Inhoud
- 676 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 4
Op de Knip 161 A is een woonhuis in Kerkrade, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 234 m², een perceel van 429 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €240.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Op de Knip 161 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.3 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2.8 kmDe prijsindicatie voor Op de Knip 161 A ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Terwinselen is €240.000. Dat komt neer op circa €1.026 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOp de Knip 161 A is een woonhuis van 234 m² in de wijk Terwinselen. De buurt telt 1.860 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.606 inwoners per km².
Op de Knip 161 A is een woonhuis in Terwinselen, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Op de Knip 161 A heeft 234 m² woonoppervlakte en 676 m³ inhoud. Het perceel is 429 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Terwinselen ligt de gemiddelde woningwaarde op €240.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Op de Knip 161 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Op de Knip 161 A heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Terwinselen in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 3.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €240.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Op de Knip 161 A in Terwinselen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Op de Knip 161 A: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 4 km.