Streetview Kaalheidersteenweg 200 Kerkrade

Kaalheidersteenweg 200, 6467 AG Kerkrade

205 m² Bouwjaar 1993 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Kaalheidersteenweg 200 is een woonhuis in Kerkrade, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m², een perceel van 510 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €240.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
205 m²
Perceeloppervlakte
510 m²
Inhoud
1000 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kaalheidersteenweg 200

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kaalheidersteenweg 200

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
98.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
139.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.4%
CO₂-emissie
25.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kerkrade

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Kerkrade

3880 Inwoners
1710 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1860 Woningvoorraad
€240.000 Gem. woningwaarde Terwinselen
71% Koopwoningen
3.606 Inwoners per km²

Locatie van Kaalheidersteenweg 200

Vergelijkbare woningen in Kerkrade

Veelgestelde vragen over Kaalheidersteenweg 200

Wat is de geschatte woningwaarde van Kaalheidersteenweg 200?

De gemiddelde woningwaarde in Terwinselen is €240.000. Dat komt neer op circa €1.171 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kaalheidersteenweg 200 zich tot de wijk Terwinselen?

Kaalheidersteenweg 200 is een woonhuis van 205 m² in de wijk Terwinselen. De buurt telt 1.860 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.606 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kaalheidersteenweg 200?

Kaalheidersteenweg 200 is een woonhuis in Terwinselen, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kaalheidersteenweg 200 vergeleken met de buurt?

Kaalheidersteenweg 200 heeft 205 m² woonoppervlakte en 1000 m³ inhoud. Het perceel is 510 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Terwinselen ligt de gemiddelde woningwaarde op €240.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kaalheidersteenweg 200 en wat betekent dat?

Kaalheidersteenweg 200 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-05-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kaalheidersteenweg 200?

Kaalheidersteenweg 200 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Terwinselen?

De wijk Terwinselen in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 3.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €240.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Terwinselen?

Vanuit Kaalheidersteenweg 200 in Terwinselen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.