Vrijstaande woning Kaalheidersteenweg 114 Kerkrade

Kaalheidersteenweg 114, 6467 AD Kerkrade

132 m² Bouwjaar 1961 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Kaalheidersteenweg 114 is een vrijstaande woning in Kerkrade, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 585 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €202.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
585 m²
Inhoud
613 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kaalheidersteenweg 114

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kaalheidersteenweg 114

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kerkrade

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Kerkrade

2750 Inwoners
1325 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1319 Woningvoorraad
€202.000 Gem. woningwaarde Kaalheide
59% Koopwoningen
3.039 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kaalheidersteenweg 114

Vergelijkbare woningen in Kerkrade

Veelgestelde vragen over Kaalheidersteenweg 114

Wat is de geschatte woningwaarde van Kaalheidersteenweg 114?

De prijsindicatie voor Kaalheidersteenweg 114 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Kaalheide is €202.000. Dat komt neer op circa €1.530 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kaalheidersteenweg 114 zich tot de wijk Kaalheide?

Kaalheidersteenweg 114 is een vrijstaande woning van 132 m² in de wijk Kaalheide. De buurt telt 1.319 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.039 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kaalheidersteenweg 114?

Kaalheidersteenweg 114 is een vrijstaande woning in Kaalheide, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kaalheidersteenweg 114 vergeleken met de buurt?

Kaalheidersteenweg 114 heeft 132 m² woonoppervlakte en 613 m³ inhoud. Het perceel is 585 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Kaalheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €202.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kaalheidersteenweg 114 en wat betekent dat?

Kaalheidersteenweg 114 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kaalheidersteenweg 114?

Kaalheidersteenweg 114 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kaalheide?

De wijk Kaalheide in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 2.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €202.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kaalheide?

Vanuit Kaalheidersteenweg 114 in Kaalheide bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1 km.