Portiekflat (appartement) Kaalheidersteenweg 92 A Kerkrade

Kaalheidersteenweg 92 A, 6467 AC Kerkrade

70 m² Bouwjaar 1964 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Kaalheidersteenweg 92 A is een portiekflat (appartement) in Kerkrade, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €202.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
242 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€175.000 tot €225.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kaalheidersteenweg 92 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kaalheidersteenweg 92 A

Parkeertype
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren
Garage
Inpandig
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Kerkrade

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Kerkrade

2750 Inwoners
1325 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1319 Woningvoorraad
€202.000 Gem. woningwaarde Kaalheide
59% Koopwoningen
3.039 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kaalheidersteenweg 92 A

Vergelijkbare woningen in Kerkrade

Veelgestelde vragen over Kaalheidersteenweg 92 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Kaalheidersteenweg 92 A?

De prijsindicatie voor Kaalheidersteenweg 92 A ligt rond €175.000 tot €225.000. De gemiddelde woningwaarde in Kaalheide is €202.000. Dat komt neer op circa €2.886 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kaalheidersteenweg 92 A zich tot de wijk Kaalheide?

Kaalheidersteenweg 92 A is een portiekflat (appartement) van 70 m² in de wijk Kaalheide. De buurt telt 1.319 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.039 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kaalheidersteenweg 92 A?

Kaalheidersteenweg 92 A is een portiekflat (appartement) in Kaalheide, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kaalheidersteenweg 92 A vergeleken met de buurt?

Kaalheidersteenweg 92 A heeft 70 m² woonoppervlakte en 242 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Kaalheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €202.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kaalheidersteenweg 92 A en wat betekent dat?

Kaalheidersteenweg 92 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Kaalheidersteenweg 92 A?

Kaalheidersteenweg 92 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kaalheide?

De wijk Kaalheide in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 2.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €202.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kaalheide?

Vanuit Kaalheidersteenweg 92 A in Kaalheide bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1 km.