Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1961
- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 190 m²
- Inhoud
- 440 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Lupinestraat 2 is een woonhuis in Kerkrade, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 190 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €193.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lupinestraat 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
3.9 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.4 kmBioscoop
3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Heilust is €193.000. Dat komt neer op circa €2.098 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLupinestraat 2 is een woonhuis van 92 m² in de wijk Heilust. De buurt telt 1.362 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.801 inwoners per km².
Lupinestraat 2 is een woonhuis in Heilust, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Lupinestraat 2 heeft 92 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Het perceel is 190 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Heilust ligt de gemiddelde woningwaarde op €193.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lupinestraat 2 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-09-17. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Lupinestraat 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Heilust in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 2.575 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €193.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Lupinestraat 2 in Heilust bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lupinestraat 2: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 3.9 km.