Streetview Lupinestraat 99 Kerkrade

Lupinestraat 99, 6466 SC Kerkrade

118 m² Bouwjaar 1961 Label B

Lupinestraat 99 is een woonhuis in Kerkrade, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m² en een perceel van 145 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €193.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
145 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Lupinestraat 99

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lupinestraat 99

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
156.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.6%
CO₂-emissie
32.9 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kerkrade

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Kerkrade

2575 Inwoners
1295 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1362 Woningvoorraad
€193.000 Gem. woningwaarde Heilust
33% Koopwoningen
3.801 Inwoners per km²

Locatie van Lupinestraat 99

Vergelijkbare woningen in Kerkrade

Veelgestelde vragen over Lupinestraat 99

Wat is de geschatte woningwaarde van Lupinestraat 99?

De gemiddelde woningwaarde in Heilust is €193.000. Dat komt neer op circa €1.636 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lupinestraat 99 zich tot de wijk Heilust?

Lupinestraat 99 is een woonhuis van 118 m² in de wijk Heilust. De buurt telt 1.362 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.801 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lupinestraat 99?

Lupinestraat 99 is een woonhuis in Heilust, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lupinestraat 99 vergeleken met de buurt?

Lupinestraat 99 heeft 118 m² woonoppervlakte. Het perceel is 145 m². In Heilust ligt de gemiddelde woningwaarde op €193.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lupinestraat 99 en wat betekent dat?

Lupinestraat 99 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-12-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.9 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Heilust?

De wijk Heilust in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 2.575 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €193.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heilust?

Vanuit Lupinestraat 99 in Heilust bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Heilust?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lupinestraat 99: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 3.9 km.