Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 803 m²
- Perceeloppervlakte
- 4330 m²
Groene Kruisstraat 51 is een woonhuis in Kerkrade, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 803 m² en een perceel van 4330 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €200.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Groene Kruisstraat 51
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
1 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
4 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
2.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Spekholzerheide is €200.000. Dat komt neer op circa €249 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGroene Kruisstraat 51 is een woonhuis van 803 m² in de wijk Spekholzerheide. De buurt telt 1.825 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.692 inwoners per km².
Groene Kruisstraat 51 is een woonhuis in Spekholzerheide, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Groene Kruisstraat 51 heeft 803 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4330 m². In Spekholzerheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €200.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Spekholzerheide in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 3.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €200.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Groene Kruisstraat 51 in Spekholzerheide bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Groene Kruisstraat 51: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 4 km.
Recreatie nabij Spekholzerheide: restaurant (0.4 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Groene Kruisstraat 51 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Spekholzerheide. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1980, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.