Streetview Michelisstraat 16 Kerkrade

Michelisstraat 16, 6466 LJ Kerkrade

133 m² Bouwjaar 1987 4 kamers 2 slaapkamers Label NOTNEEDED

Michelisstraat 16 is een woonhuis in Kerkrade, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 244 m² en 4 kamers. Het energielabel is NOTNEEDED. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €200.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
244 m²
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Michelisstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Michelisstraat 16

Energielabel

Energieklasse
NOTNEEDED

Bereikbaarheid in Kerkrade

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Kerkrade

3285 Inwoners
1780 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1825 Woningvoorraad
€200.000 Gem. woningwaarde Spekholzerheide
51% Koopwoningen
1.692 Inwoners per km²

Locatie van Michelisstraat 16

Vergelijkbare woningen in Kerkrade

Veelgestelde vragen over Michelisstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Michelisstraat 16?

De gemiddelde woningwaarde in Spekholzerheide is €200.000. Dat komt neer op circa €1.504 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Michelisstraat 16 zich tot de wijk Spekholzerheide?

Michelisstraat 16 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Spekholzerheide. De buurt telt 1.825 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.692 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Michelisstraat 16?

Michelisstraat 16 is een woonhuis in Spekholzerheide, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Michelisstraat 16 vergeleken met de buurt?

Michelisstraat 16 heeft 133 m² woonoppervlakte. Het perceel is 244 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Spekholzerheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €200.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Michelisstraat 16 en wat betekent dat?

Michelisstraat 16 heeft energielabel NOTNEEDED. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Michelisstraat 16?

Michelisstraat 16 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Spekholzerheide?

De wijk Spekholzerheide in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 3.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €200.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spekholzerheide?

Vanuit Michelisstraat 16 in Spekholzerheide bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.