Streetview Van de Weijerstraat 22 Kerkrade

Van de Weijerstraat 22, 6466 CT Kerkrade

115 m² Bouwjaar 1961 6 kamers 5 slaapkamers Label G

Van de Weijerstraat 22 is een woonhuis in Kerkrade, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 292 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €193.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
292 m²
Inhoud
510 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Van de Weijerstraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van de Weijerstraat 22

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
270.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
381.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
70.18 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kerkrade

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Kerkrade

2575 Inwoners
1295 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1362 Woningvoorraad
€193.000 Gem. woningwaarde Heilust
33% Koopwoningen
3.801 Inwoners per km²

Locatie van Van de Weijerstraat 22

Vergelijkbare woningen in Kerkrade

Veelgestelde vragen over Van de Weijerstraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Van de Weijerstraat 22?

De gemiddelde woningwaarde in Heilust is €193.000. Dat komt neer op circa €1.678 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van de Weijerstraat 22 zich tot de wijk Heilust?

Van de Weijerstraat 22 is een woonhuis van 115 m² in de wijk Heilust. De buurt telt 1.362 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.801 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van de Weijerstraat 22?

Van de Weijerstraat 22 is een woonhuis in Heilust, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van de Weijerstraat 22 vergeleken met de buurt?

Van de Weijerstraat 22 heeft 115 m² woonoppervlakte en 510 m³ inhoud. Het perceel is 292 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Heilust ligt de gemiddelde woningwaarde op €193.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van de Weijerstraat 22 en wat betekent dat?

Van de Weijerstraat 22 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-08-17. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 70.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van de Weijerstraat 22?

Van de Weijerstraat 22 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Heilust?

De wijk Heilust in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 2.575 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €193.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heilust?

Vanuit Van de Weijerstraat 22 in Heilust bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.7 km.