Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1968
- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 653 m²
- Inhoud
- 590 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Rembrandt van Rijnstraat 45 is een woonhuis in Kerkrade, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 653 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €231.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rembrandt van Rijnstraat 45
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
3.1 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
1.2 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
7.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Haanrade is €231.000. Dat komt neer op circa €1.750 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRembrandt van Rijnstraat 45 is een woonhuis van 132 m² in de wijk Haanrade. De buurt telt 1.018 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.455 inwoners per km².
Rembrandt van Rijnstraat 45 is een woonhuis in Haanrade, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Rembrandt van Rijnstraat 45 heeft 132 m² woonoppervlakte en 590 m³ inhoud. Het perceel is 653 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Haanrade ligt de gemiddelde woningwaarde op €231.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rembrandt van Rijnstraat 45 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-06-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.6 kg/jaar.
Rembrandt van Rijnstraat 45 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Haanrade in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 2.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €231.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Rembrandt van Rijnstraat 45 in Haanrade bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 3.1 km.