Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1964
- Woonoppervlakte
- 98 m²
Directeur van de Vennestraat 44 is een appartement in Kerkrade, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €153.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Directeur van de Vennestraat 44
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
6.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rolduckerveld is €153.000. Dat komt neer op circa €1.561 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDirecteur van de Vennestraat 44 is een appartement van 98 m² in de wijk Rolduckerveld. De buurt telt 1.376 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.750 inwoners per km².
Directeur van de Vennestraat 44 is een appartement in Rolduckerveld, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Directeur van de Vennestraat 44 heeft 98 m² woonoppervlakte. In Rolduckerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €153.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Directeur van de Vennestraat 44 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 3057.43 kg/jaar.
De wijk Rolduckerveld in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 2.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €153.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Directeur van de Vennestraat 44 in Rolduckerveld bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Directeur van de Vennestraat 44: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.7 km.