Eengezinswoning, vrijstaande woning Minoes 6 Kapelle

Minoes 6, 4421 TL Kapelle

203 m² Bouwjaar 2008 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Minoes 6 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Kapelle, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m², een perceel van 478 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €335.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
203 m²
Perceeloppervlakte
478 m²
Inhoud
788 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€640.000 tot €740.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Minoes 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Minoes 6

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
102.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
119.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
22.21 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en heteluchtverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (9.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Kapelle

8925 Inwoners
3625 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3693 Woningvoorraad
€335.000 Gem. woningwaarde Kapelle
76% Koopwoningen
2.290 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Minoes 6

Vergelijkbare woningen in Kapelle

Veelgestelde vragen over Minoes 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Minoes 6?

De prijsindicatie voor Minoes 6 ligt rond €640.000 tot €740.000. De gemiddelde woningwaarde in Kapelle is €335.000. Dat komt neer op circa €1.650 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Minoes 6 zich tot de wijk Kapelle?

Minoes 6 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 203 m² in de wijk Kapelle. De buurt telt 3.693 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.290 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Minoes 6?

Minoes 6 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Kapelle, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Minoes 6 vergeleken met de buurt?

Minoes 6 heeft 203 m² woonoppervlakte en 788 m³ inhoud. Het perceel is 478 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Kapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €335.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Minoes 6 en wat betekent dat?

Minoes 6 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-09-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Minoes 6?

Minoes 6 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 9 m².

Hoe is de woningmarkt in Kapelle?

De wijk Kapelle in Kapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 8.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €335.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kapelle?

Vanuit Minoes 6 in Kapelle bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.