Eindwoning Krullevaar 45 Kapelle

Krullevaar 45, 4421 TC Kapelle

138 m² Bouwjaar 2010 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Krullevaar 45 is een eindwoning in Kapelle, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 222 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €335.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
222 m²
Inhoud
492 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Krullevaar 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Krullevaar 45

Tuin
Ja (85.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Kapelle

8925 Inwoners
3625 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3693 Woningvoorraad
€335.000 Gem. woningwaarde Kapelle
76% Koopwoningen
2.290 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Krullevaar 45

Vergelijkbare woningen in Kapelle

Veelgestelde vragen over Krullevaar 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Krullevaar 45?

De prijsindicatie voor Krullevaar 45 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Kapelle is €335.000. Dat komt neer op circa €2.428 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Krullevaar 45 zich tot de wijk Kapelle?

Krullevaar 45 is een eindwoning van 138 m² in de wijk Kapelle. De buurt telt 3.693 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.290 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Krullevaar 45?

Krullevaar 45 is een eindwoning in Kapelle, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Krullevaar 45 vergeleken met de buurt?

Krullevaar 45 heeft 138 m² woonoppervlakte en 492 m³ inhoud. Het perceel is 222 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Kapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €335.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Krullevaar 45 en wat betekent dat?

Krullevaar 45 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Krullevaar 45?

Krullevaar 45 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 85 m².

Hoe is de woningmarkt in Kapelle?

De wijk Kapelle in Kapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 8.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €335.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kapelle?

Vanuit Krullevaar 45 in Kapelle bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.