Bungalow, vrijstaande woning Hoekseweg 5 Kapelle

Hoekseweg 5, 4421 RL Kapelle

151 m² Bouwjaar 1976 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Hoekseweg 5 is een bungalow, vrijstaande woning in Kapelle, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 3550 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
3550 m²
Inhoud
792 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€750.000 tot €850.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Buiten bebouwde kom, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hoekseweg 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoekseweg 5

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
144.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
178.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.6%
CO₂-emissie
31.13 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en open haard
Isolatie
Grotendeels dubbelglas, HR-glas en muurisolatie

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Kapelle

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Kapelle

520 Inwoners
220 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
174 Woningvoorraad
€463.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Kapelle
92% Koopwoningen
24 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoekseweg 5

Vergelijkbare woningen in Kapelle

Veelgestelde vragen over Hoekseweg 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoekseweg 5?

De prijsindicatie voor Hoekseweg 5 ligt rond €750.000 tot €850.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Kapelle is €463.000. Dat komt neer op circa €3.066 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoekseweg 5 zich tot de wijk Verspreide huizen Kapelle?

Hoekseweg 5 is een bungalow, vrijstaande woning van 151 m² in de wijk Verspreide huizen Kapelle. De buurt telt 174 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoekseweg 5?

Hoekseweg 5 is een bungalow, vrijstaande woning in Verspreide huizen Kapelle, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hoekseweg 5 vergeleken met de buurt?

Hoekseweg 5 heeft 151 m² woonoppervlakte en 792 m³ inhoud. Het perceel is 3550 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Verspreide huizen Kapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoekseweg 5 en wat betekent dat?

Hoekseweg 5 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-12-30. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoekseweg 5?

Hoekseweg 5 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Kapelle?

De wijk Verspreide huizen Kapelle in Kapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 520 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Kapelle?

Vanuit Hoekseweg 5 in Verspreide huizen Kapelle bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.